Akt o e-papierosach, który obowiązuje w całym kraju

By | Maj 12, 2016

Nowe badania, nowe informacje, nowe potwierdzenia i eliminacje – idzie na to naprawdę cała masa dużych pieniędzy, a mam wrażenia, ze jednak te badania to znaczenie mają raczej nikłe – mimo, że udowadnia się, że e-papieros wcale nie jest takim demonem, jak to wcześniej przekonywano, to jeszcze przeciwnicy papierosów elektronicznych zdają się udawać, że wciąż tych badań nie ma i wciąż powtarzają, że nie mamy jeszcze wystarczającego potwierdzenia naukowego…I weźcie zrozumcie tych ludzi. Miesiąc temu ujawniono raport, który mówi o zwykłe fajki i elektroniczne urządzenia w oparciu o część badań laboratoryjnych. Opublikowano je przez profesor Sobczak.

Nowe badania o elektronicznych papierosach

nietypowy e-papierosWynik zlecił e-Smoking Institute by przybliżyć właściwościami nie tylko lekarzom. Na stronie www odczytamy całościowy dokument. Jak wpływa e-papieros napisano na tej stronie. Na pewno warto zapoznać. Ale jeżeli nie chce wam się czytać streszczamy co istotne. Po pierwsze e-papieros wygląda jak inhalator. W rzeczywistości, że tylko jest identyczne jak w tradycyjnym papierosie to sposób stosowania. Konkretną odmiennością między normalnym i „elektro” wersji,  to niewystępowanie spalania. Miejcie na uwadze – to niesamowicie znaczące, jeżeli sprawdzamy szkodliwe działanie wybranego produktu. W tym przypadku spalanie, to podczas spalenia pojawia się ok. prawie sześciu tysięcy groźnych substancji toksycznych. W przypadku nie dochodzi do tego działania powoduje, że korzystniejszy jest dla nas substancja liquidu do e-papierosa.

Kto wybiera e-palenie?

Kilka ładnych lat temu ogólnoświatowa Agencja do spraw Żywności stworzyła listę danych ponad osiemdziesięciu substancji pojawiających się w dymie tytoniowym, które typuje się za szkodliwe. Tylko siedem elementów z tego mamy w olejku. Mam na myśli między innymi acetaldehyd i nikotynę. w oparach e-fajki nie znajdziemy złożonych chemikaliów, które są głównym składnikiem substancji smolistych emitowanych z papierosa konwencjonalnego oraz ołowiu. Uzależnieni od rakotwórczej nikotyny, decydujące się na zmianę ze zwyczajnych fajek na papierosy elektroniczne połykają dużo mniej związków niebezpiecznych dla zdrowia jeżeli porównamy niebezpiecznych cząstek z dymu tytoniowego. Plusy są oczywiste – mniejsza szkodliwość niż w przypadku papierosa tradycyjnego- jak do tego dorzucicie niższą cenę, brak nieprzyjemnego zapachu, brak popielniczek, niedopałków – to juz w ogóle same plusy.