Jak poznać oryginalne telefonu?

przez | Kwiecień 19, 2017

Jeśli kogoś interesuje nas świat technologii i cały czas sprawdza on jego nowości oraz pojawiające się już nowinki, na pewno dowiedział się już o powstaniu nowej firmy – xiaomi, marki chińskiej. Do niedawna ludzie nie mogli kupować jej produktów w Polsce, dlatego ściągali je z zagranicznych sklepów, nieraz dając się w ten sposób oszukać cwanym sprzedawcom. Na szczęście w ubiegłym roku otwarto pierwszy, oficjalny sklep xiaomi, który teraz działa już na co dzień, obsługując tygodniowo tysiące klientów. Co można w nim dostać?

Marki w sklepach

Oczywiście sklep podpisany marką xiaomi skupia się głównie na produktach tej konkretnej firmy i przede wszystkim to je ma w swojej ofercie. Dysponuje przeogromną ilością nowoczesnych telefonów komórkowych, smartfonów, które nie kosztują grubych tysięcy, a jedynie dziewięćset czy osiemset złotych. Sprzedaje je klientom razem z gwarancją zakupu, dzięki której można oddać niedziałający sprzęt do naprawy, nic za to nie płacąc.

Okres gwarancji obowiązuje zazwyczaj przez kilkanaście miesięcy, więc przez ten czas klient sklepu upoważniony jest do bezpłatnego korzystania z usług naprawczych czy nieraz do wymiany swojego telefonu. Czy jednak sklep xiaomi dysponuje wyłącznie samymi smartfonami? Oczywiście nie, bo specjalizuje się on także w sprzedaży inteligentnych odkurzaczy. Są to niewielkie urządzenia, które wystarczy postawić na podłodze, a następnie włączyć, by wysprzątać całą posadzkę i usunąć z niej wszelkie pozostałości, brud oraz kurz.

Inteligentne rozwiązania

Nowoczesne, inteligentne odkurzacze idealnie sprawdzają się w domach, których mieszkańcy nieraz nie potrafią znaleźć czasu na sprzątanie. Od teraz, dzięki produktom xiaomi mogą czyścić mieszkanie w dowolnych chwilach, w ogóle się nie męcząc.

Na pewno warto przynajmniej raz odwiedzić pierwszy, polski sklep xiaomi i poznać jego wspaniałą ofertę fantastycznych, niesamowicie nowoczesnych produktów. Wszystkie, stworzone przez chińską firmę urządzenia mają gwarancję jakości, oryginalności i objęte są kilkunastomiesięczną gwarancją.